Indesit LI8 S2 W

Táto voľne stojaca kombinovaná chladnička Indesit ponúka: vysoký spotrebič pre potreby celej vašej rodiny. Biela farba. Sklenené police. Priestor určený pre bezpečné skladovanie fliaš.

Dostupnosť
Skladom 1-2 ks
expedujeme do 2-3 dní
Pôvodná cena
359,00 €
Ušetríte
30,00 € (8%)
329,00 €
274,17 € bez DPH
Záruka: 2 roky

INDESIT LI8 S2 W

Vynikajúca kombinovaná chladnička Indesit je vyhotovená v modernom dizajne, vďaka ktorému krásne zapadne do akejkoľvek modernej kuchyne. Dômyselne riešený vnútorný priestor ponúkne dostatok miesta na uloženie veľkého množstva potravín. Chladnička patrí do energetickej triedy A++, vďaka čomu jej ročná spotreba dosahuje iba 243 kWh. Navyše prekvapí svojou nízkou hlučnosťou, ktorá sa pohybuje na hranici 38 dB. 

Vlastnosti

  • Kvalitná kombinovaná chladnička za super cenu
  • Nízka energetická náročnosť
  • Antibakteriálna ochrana
  • Možnosť zmeny otvárania dverí
  • Poličky v chladničke z bezpečnostného skla
  • Úsporné LED osvetlenie

Celkový objem chladiacej časti je úctyhodných 228 l a všetky potraviny možno uložiť do štyroch políc z kvalitného bezpečnostného skla a zásuvky na ovocie a zeleninu. Do dverových priečinkov bez problémov umiestnite väčšie fľaše a nechýba ani zásobník na vajcia a iné drobnosti. Mraziaca časť má objem 111 l a oddeľujú ju 3 transparentné boxy, do ktorých sa zmestia aj väčšie kúsky. Budete mať tak perfektný prehľad o tom, čo kde máte. Iste oceníte úsporné LED osvetlenie vnútra a možnosť zmeny strany otvárania dverí.

Zariadenie je navyše vybavené špeciálnou antibakteriálnou ochranou, ktorá zabraňuje šíreniu baktérií a plesní v chladničke. Nádoby a celý povrch sú ošetrené špeciálnym povlakom s účinnou látkou, ktorý je aktívny po celú životnosť zariadenia.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.