Smart televízor Hisense 50A7100F (2020) / 50" (125 cm)

Hisense | UHD LED TV | Kód: 12-29

Televízor SMART LED, 125cm, 4K Ultra HD, PCI Hisense 1600, Direct LED, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herný režim, Netflix, Voyo, Vidaa, VESA 200×300, repro 16W, trieda energetickej účinnosti G

Dostupnosť
Skladom 1-2 ks
expedujeme do 2-3 dní
Pôvodná cena
399,00 €
Ušetríte
20,00 € (5%)
379,00 €
315,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

UHD Smart televízor Hisense 50” A7100F je základným radom 4K Ultra HD televízorov Hisense. Tešiť sa môžete na bezrámikový dizajn, vynikajúci obraz s technológiou HDR 10+/HLG a ozvučenie DTS Studio Sound™. Smart TV ovládate cez vyladený operačný systém VIDAA, ktorý vás prekvapí svojou rýchlosťou. To všetko v až siedmich veľkostiach podľa priestorových možností vašej izby.

UHD TV Hisense – popis produktu

 

HDR 10+/HLG

Inteligentné televízory Hisense A7100F dokážu prehrať HDR obsah z prehrávačov 4K Blu-ray diskov, pripojíte k nim PlayStation, XBOX, alebo USB flash disky. Umožňujú tiež streamovanie od niektorých poskytovateľov VOD. Poskytujú jasnejší a presnejší obraz v oblastiach s tieňmi. Samozrejmosťou je podrobnejší jas a živšie farby, ktoré sa upravujú samostatne pre jednotlivé scény.


Inteligentné televizory Hisense A7100F dokážu prehrať HDR obsah

 

Televízor Hisense A7100F s funkciou Ultra Dimming

Hisense Ultra Dimming vďaka odlišným krivkám rozšíreného kontrastu v prípade jednotlivých oblastí obrazovky zlepšuje ako vizuálny kontrast celého obrazu, tak aj jednotlivé detaily. Pomáha aj zdokonaľovať kontrast ako s ohľadom na detaily, tak aj na celý obraz.


Televízor Hisense A7100F s funkciou Ultra Dimming

 

Herný režim

Zvýšte svoje šance na víťazstvo vďaka UHD Smart TV Hisense A7100F! Vďaka výrazne kratšiemu oneskoreniu medzi vstupom a reakciami na obrazovke budete mať väčšiu šancu dobre načasovať ťah, keď hráte agresívne. To určite oceníte ak hráte pretekárske, akčné, alebo športové hry. Vstupné oneskorenie na televízoroch Hisense klesá až na 16 ms.


Herný režim

 

DTS Studio Sound™

DTS Studio Sound™ prostredníctvom integrovaných reproduktorov televízorov Hisense stojí za zážitkom z priestorového zvuku, ktorý vás úplne pohltí. Tešiť sa môžete na 3D zvuk, ktorý zodpovedá 3D video obsahu. To všetko vďaka implementovaniu post-precesingu a psychoakustickej techniky, ktoré zabezpečujú dostatočné basy, zvýraznenie dialógov a konzistentnú a vyrovnanú hlasitosť naprieč obsahom.


Skvelý zvuk vďaka DTS Studio Sound™

 

Operačný systém VIDAA špeciálne pre televízory Hisense

Vďaka operačnému systému VIDAA je ovládanie inteligentných televízorov Hisense veľmi rýchle, ľahko prispôsobiteľné a hlavne bezpečné. Operačný systém VIDAA dokáže optimalizovať kvalitu obrazu aj zvuku tým, že automaticky rozpoznáva scény prostredníctvom inteligentných algoritmov. Preto je všetok obsah z aplikácií, televíznych kanálov a HDMI zariadení možné ľahko rozpoznať a upraviť v cloudovej databáze. To vám zaručí ten najlepší TV zážitok pri sledovaní.


Rýchly operačný systém VIDAA

 

Aplikácia Remote NOW

Smart TV Hisense A7100 môžete veľmi ľahko ovládať prostredníctvom telefónu, ktorým nahradíte diaľkový ovládač. Stačí si stiahnuť aplikáciu Remote NOW na Google Play, alebo Apple App Store. Budete potom schopní premietať obsah telefónu priamo na obrazovku televízora, pohodlne zadávať text, alebo telefón využiť ako myš na prezeranie obrázkov.

Aplikácia Remote NOW

 

Bluetooth

Jednoducho pripojte televízor k vašim slúchadlám, alebo reproduktorom prostredníctvom Bluetooth rozhrania, aby ste dosiahli požadovaný zvukový zážitok.

Jednoduché pripojenie prostredníctvom Bluetooth

 
Uhlopriečka 50 inch
Šírka 111,6 cm
Výška 70,9 cm
Hĺbka 22,6 cm
VESA prichytenie 200x300 mm
Hmotnosť 9,9 kg
HDMI 3 ks
USB 2 ks
Bezdrôtové pripojenie WiFi , Bluetooth , DLNA
Energetická trieda v HDR režime G
Energetická trieda v SDR režime G
Farba Čierna
Maximálne rozlíšenie 4K Ultra HD
Rozlíšenie displeja 3840 × 2160 px

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.